Kiedy tylko zbliża się chwila wolnego wszyscy zaczynają nerwowo przeglądać gorące okazje linii lotniczych czy promocje biur podróży. Polska zdaje się być wyborem ostatecznym, deską ratunku, kiedy już wiadomo, że tym razem nie uda się wyskoczyć za granicę.

Tymczasem nasz kraj jest piękny, a atrakcje i muzea mamy na światowym poziomie. Co więcej, w wiele miejsc możemy bardzo szybko i sprawnie dotrzeć, autostradami, drogami szybkiego ruchu, wygodnymi i szybkimi pociągami, czy tanimi lotami łączącymi polskie miasta. Poza tym, w co nie którym trudno uwierzyć, Polska dla podróżników i samodzielnych turystów naprawdę jest tania i przyjazna. Znalezienie taniego i dobrego noclegu w Polsce nie jest żadnym problemem. Knajpy serwują regionalne dania, a gwiazdki Michelina już toczą się w ich kierunku.

Dajcie się zaskoczyć Polsce. My daliśmy i nie żałujemy!

[cactus-masonry quality=”full” link_location=”post” post_category=”polska” post_order=”DSC” page_size=”999″ display_post_titles=”true” width=”353px” height=”265px” crop_images=”true” posts_per_page=”9″]