Ubezpiecz się na podróż!

Ubezpieczenie turystyczne. Twoja karta Podróże

Ubezpieczenie turystyczne może wydawać się zbędnym wydatkiem. Niestety tylko do momentu, kiedy okaże się, że go potrzebujemy. Zdecydowanie lepiej kupić dobre ubezpieczenie przed wyjazdem, niż ponosić potem nierzadko wysokie koszty leczenia za granicą.

Na jakie ubezpieczenie się zdecydować? Ofert na rynku znajdziecie sporo, my mamy – i polecamy! – przetestowaną przez nas w praktyce Twoją Kartę Podróże. Dzieciaki maja wariant STUDENT, my CLASSIC, jest jeszcze SPORT i BUSINESS (co do której trochę żałujemy, że nie było jej na rynku, kiedy wybieraliśmy ubezpieczenie na nasz półroczny wyjazd do USA).

Jeśli kupicie Twoją Kartę Podróże klikając w banner poniżej, nie tylko staniecie się posiadaczami dobrego ubezpieczenia, ale też sprawicie, że skapnie nam parę groszy na kolejne podróże.

Pamiętajcie, żeby przed zakupem zapoznać się dokładnie z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia! W tym celu kliknijcie w obrazek poniżej!

Ubezpieczenie na podróż do USA

O tym na co zwrócić uwagę wybierając ubezpieczenie na podróż do Stanów, oraz o naszych doświadczeniach z korzystania z ubezpieczenia Twoja Karta Podróże możecie przeczytać w poniższych wpisach.

Loading...