Ubezpieczenie turystyczne może wydawać się zbędnym wydatkiem. Niestety tylko do momentu, kiedy okaże się, że go potrzebujemy. Zdecydowanie lepiej kupić dobre ubezpieczenie przed wyjazdem, niż ponosić potem nierzadko wysokie koszty leczenia za granicą.

Aktualizacja SIERPIEŃ 2019: Spółka April nie oferuje już ubezpieczenia podróżnego TWOJA KARTA PODRÓŻE. Obecnie ich roczne ubezpieczenie nazywa się Easy Travel 365. Nie mieliśmy okazji go wypróbować, ani wczytać się w warunki. Za jakiś czas pewnie jednak przyjdzie czas na kolejne ubezpieczenie i wtedy zaktualizujemy ten tekst.

Na jakie ubezpieczenie się zdecydować? Ofert na rynku znajdziecie sporo, my mamy – i polecamy! – przetestowaną przez nas w praktyce Twoją Kartę Podróże. Dzieciaki maja wariant STUDENT, my CLASSIC, jest jeszcze SPORT i BUSINESS (co do której trochę żałujemy, że nie było jej na rynku, kiedy wybieraliśmy ubezpieczenie na nasz półroczny wyjazd do USA).

Pamiętajcie, żeby przed zakupem zapoznać się dokładnie z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia!

O tym na co zwrócić uwagę wybierając ubezpieczenie na podróż do Stanów, oraz o naszych doświadczeniach z korzystania z ubezpieczenia Twoja Karta Podróże możecie przeczytać w poniższych wpisach.

[cactus-masonry quality=”full” link_location=”post” post_category=”ubezpieczenie-w-podrozy” post_order=”ASC” page_size=”2″ display_post_titles=”true” width=”365px” height=”266px” crop_images=”true” posts_per_page=”2″]